Begeleide cruise Noorse fjorden met Holland America Line

8-daagse cruise
MV Rotterdam

Vanaf

€ 1850

per persoon
Adembenemende landschappen, donderende watervallen en charmante stadjes. Een reis langs de Noorse fjorden is een droom voor elke natuurliefhebber. Eind september kan u nog mooi genieten van de herfstdagen de de mooie herfstkleuren.

Tijdens deze mooie cruise staat u elke dag een nieuw hoogtepunt te wachten. U vaart vanuit Rotterdam richting Alesund waar u de eerste prachtige fjorden en bergen zal ontdekken en de elegante art-nouveaustijl van Alesund. Geniet van de weidse uitzichten rond de Nordfjord in Olden. Via Haugesund kan u zelfs de Folgefonna-gletsjer zien en daags nadien ontdekt u de rust en schoonheid van Eidfjord, waar u de indrukwekkende Vøringsfossen-waterval in de nabijheid kan bewonderen.

U reist in stijl aan boord van het moderne cruiseschip MV Rotterdam, gebouwd in 2021. Comfort en gastvrijheid staan hier centraal: Nederlandstalige bemanning is aanwezig en ook excursies, dagprogramma’s en menukaarten zijn beschikbaar in het Nederlands. Dankzij de uitstekende keuken, attente service en ruime hutten voelt u zich meteen thuis aan boord.

Route: Rotterdam - dag op zee - Alesund - Olden, Innvikfjord & Nordfjord - Haugesund - Eidfjord & hardangerfjord - dag op zee - Rotterdam

VERTREKDATUM

Vertrek op zondag 27 september 2026


INBEGREPEN

  • Nederlandstalige reisbegeleiding (min. 15 deelnemers)
  • Transfer per autocar naar Rotterdam en terug* opstapplaatsen zijn Oostende, Lichtervelde, Loppem, Gentbrugge en Antwerpen
  • 7 nachten cruise in volpension
  • Binnenhut
  • Signature Drankenpakket
  • Entertainment aan boord (live muziek, shows,...)
  • Havengelden, btw en garantiefonds reizen

NIET-INBEGREPEN

  • Excursies
  • Fooien
  • Niet vermelde diensten
  • Annulatie-en/of bijstandsverzekering

VOORWAARDEN

  • De prijs is afhankelijk van de beschikbaarheid op het moment van reservatie
Nu aanvragen